AKTORZY UKRAIŃSCY

Szukasz aktora z Ukrainy mieszkającego w Polsce? Nasza Agencja skupia ukraińskich aktorów zamieszkujących na terytorium Polski ale też posiada dostęp do bazy artystów z całej Europy. Z nami skompletujesz międzynarodową obsadę w szybkim terminie.

Posiadamy dostęp do bazy aktorów zagranicznych z całego świata, również Europy Wschodniej. Współpracujemy także z aktorami z Ukrainy zamieszkującymi na stałe terytorium Polski. Takie podejście pozwala nam stworzyć wygodną i bezpieczną platformę kontaktu, dzięki której polscy twórcy mogą szybko skompletować międzynarodową obsadę, a ukraińscy aktorzy znaleźć angaż w polskich produkcjach.

W każdym przypadku stawiamy na jakość, dostarczając profesjonalny zespół aktorski, za który ręczymy. Dbamy także o współpracujących z nami aktorów, przedstawiając im najciekawsze oferty i wiadomości o castingach. W nazwie naszej Agencji został ukryty anagram S.O.S. W ten sposób chcieliśmy przekazać, że nie ma dla nas zlecenia, którego byśmy się nie podjęli, również w trybie natychmiastowym. Jesteśmy dla Was i zawsze o krok do przodu przed konkurencją.

Aktorzy z Ukrainy

Polskie produkcje filmowe coraz częściej stawiają na autentyzm, decydując się na współpracę z aktorami ukraińskimi. Zatrudnienie aktorów za wschodniej granicy pozwala wiarygodnie obsadzić rolę cudzoziemca oraz zmniejszyć koszta związane z logistyką i transportem w przypadku planów poza granicami Polski. Wielu producentów filmowych zwraca także uwagę na większy udział Ukraińców w polskim społeczeństwie, co w przypadku współczesnych fabuł często wymaga obsadzenia postaci ukraińskich. Z pomocą przychodzą aktorzy z Ukrainy, mieszkający na co dzień w Polsce.

Agencja Cosmos współpracuje z wieloma artystami pochodzenia ukraińskiego, wśród których znajdują się kobiety i mężczyźni w różnym wieku. Jedną z nich jest m.in. Tetiana Malkova, która dostała stałą rolę w popularnym serialu „Na dobre i na złe”. Urodzona 1989 roku w Kijowie aktorka dołączyła do obsady leśnogórskiego szpitala jako nowa lekarka pediatrii. 34-letnia aktorka związana jest z branżą rozrywkową od 17 roku życia. W Ukrainie pracowała również jako wokalistka i prezenterka telewizyjna. Potrafi także jeździć konno oraz posługuje się trzema językami (ukraińskim, rosyjskim i angielskim). Rola w „Na dobre i na złe” to jej pierwszy angaż w polskiej produkcji w karierze.

Tetiana Malkova

Jakie korzyści daje współpraca z Agencją Cosmos?

  • dostęp do bazy aktorów z Ukrainy,
  • profesjonalny zespół aktorski,
  • obsadzenie postaci ukraińskich,
  • różne języki i umiejętności,
  • szybki czas realizacji,
  • redukcja kosztów logistycznych.