Wróć

Natasza Leśniak

Data urodzenia:

1982

Wzrost:

165 cm

Oczy:

niebiesko-szare

Języki:

angielski (zaawansowany), francuski (podstawowy)

Dodatkowe atuty:

  • tancerka teatru tańca, choreograf
  • wspinaczka
  • jazda konna
  • morsowanie

Życiorys:

Nasza aktorka Natasza Leśniak uwielbia adrenalinę. Twierdzi, że właśnie dlatego wybrała ten zawód… Kiedy mieszkała jeszcze pod Zakopanem (żyła tam przez 6 lat) najbardziej lubiła dni w których w ciągu dnia zdobywała najwyższe szczyty Tatr, wspinając się ze sprzętem i przyjaciółmi , a wieczorem grała w spektaklach teatru tańca w Teatrze Witkacego. I jedno i drugie podnosiło jej ciśnienie i powodowało, że krew w żyłach płynie szybciej! Aktorka twierdzi również, że eksplorowanie i zgłębianie kolejnych granych postaci, to tak jak zdobywanie kolejnych jaskiń: jest ekstremalnie i czasem niebezpiecznie, ale co to za radość gdy uda Ci się w końcu wyjść na zewnątrz z nowymi doświadczeniami!

Jedną z jej głównych ról teatralnych jest Sonia, którą gra u boku Jerzego Szejbala, Kasi Pakosińskiej i Piotra Ligienzy w fantastycznej sztuce pt. „Życie: Trzy Wersje” autorstwa Yasminy Rezy. Dlaczego lubi tę właśnie postać najbardziej?

Odpowiada:

„Sonia w trzech wersjach swojego życia na scenie zmienia się nie do poznania… Przechodzi ekspresową transformacje z oschłej, zimnej i niezależnej prawniczki, poprzez flirtująca, szukającą ekscytacji młodą kobietę, aż do kochającej, dojrzałej żony i matki. Zaskakuje mnie jak wiele twarzy ma ta kobieta”.

Za swój największy sukces na dużym ekranie Natasza uważa swój pierwszy anglojęzyczny film, w którym zagrała główną role kobiecą „The Music Island” w reżyserii Cosmin Zaharia. Film miał swoją prapremierę w kinach w Rumunii, a teraz wchodzi do kin w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Jej największe marzenie?

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe: granie w filmach science fiction i fantasy ponieważ uwielbia eksplorować „nowe światy” (sama zresztą pisze scenariusze w tej tematyce).

Zaś największe marzenie życiowe: polecieć na Księżyc (lub jeszcze dalej) i zobaczyć jak Ziemia wygląda z tej drugiej strony!

Natasza Leśniak - Agencja Cosmos

Wzrost: 165

Rozmiar: XS

Natasza Leśniak - Agencja Cosmos

Natasza Leśniak

Data urodzenia: 1982

Wzrost: 165 cm

Rozmiar: XS

Kontakt do agenta 602 727 180

Agencja Aktorska Cosmos

Dostępny
Zajęty
Ograniczona dostępność
PWSCPSN
35
1
2
3
36
4
5
6
7
8
9
10
37
11
12
13
14
15
16
17
38
18
19
20
21
22
23
24
39
25
26
27
28
29
30
Wróć