Natasza Leśniak

Natasza Leśniak aktorka

Skopiuj link do profilu
Rok urodzenia: 1982
Wzrost: 165 cm
Oczy: niebiesko-szare
Języki: angielski (zaawansowany), francuski (podstawowy)

Dodatkowe atuty:

  • tancerka teatru tańca, choreograf
  • wspinaczka
  • jazda konna
  • morsowanie
  • prawo jazdy kat. B

Natasza LeśniakNasza aktorka Natasza Leśniak uwielbia adrenalinę. Twierdzi, że właśnie dlatego wybrała ten zawód… Kiedy mieszkała jeszcze pod Zakopanem (żyła tam przez 6 lat) najbardziej lubiła dni w których w ciągu dnia zdobywała najwyższe szczyty Tatr, wspinając się ze sprzętem i przyjaciółmi , a wieczorem grała w spektaklach teatru tańca w Teatrze Witkacego. I jedno i drugie podnosiło jej ciśnienie i powodowało, że krew w żyłach płynie szybciej! Aktorka twierdzi również, że eksplorowanie i zgłębianie kolejnych granych postaci, to tak jak zdobywanie kolejnych jaskiń: jest ekstremalnie i czasem niebezpiecznie, ale co to za radość gdy uda Ci się w końcu wyjść na zewnątrz z nowymi doświadczeniami!

Jedną z jej głównych ról teatralnych jest Sonia, którą gra u boku Jerzego Szejbala, Kasi Pakosińskiej i Piotra Ligienzy w fantastycznej sztuce pt. „Życie: Trzy Wersje” autorstwa Yasminy Rezy. Dlaczego lubi tę właśnie postać najbardziej?

Odpowiada:

„Sonia w trzech wersjach swojego życia na scenie zmienia się nie do poznania… Przechodzi ekspresową transformacje z oschłej, zimnej i niezależnej prawniczki, poprzez flirtująca, szukającą ekscytacji młodą kobietę, aż do kochającej, dojrzałej żony i matki. Zaskakuje mnie jak wiele twarzy ma ta kobieta”.

Za swój największy sukces na dużym ekranie Natasza uważa swój pierwszy anglojęzyczny film, w którym zagrała główną role kobiecą „The Music Island” w reżyserii Cosmin Zaharia. Film miał swoją prapremierę w kinach w Rumunii, a teraz wchodzi do kin w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Jej największe marzenie?

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe: granie w filmach science fiction i fantasy ponieważ uwielbia eksplorować „nowe światy” (sama zresztą pisze scenariusze w tej tematyce).

Zaś największe marzenie życiowe: polecieć na Księżyc (lub jeszcze dalej) i zobaczyć jak Ziemia wygląda z tej drugiej strony!

↓ Skopiuj link
↓ Skopiuj link