Zuzanna Pawlukiewicz-Jaworska

Zuzanna Pawlukiewicz-Jaworska aktorka

Skopiuj link do profilu
Rok urodzenia: 1996
Wzrost: 163 cm
Oczy: niebieskie
Języki: angielski, niemiecki, migowy

Zuzia pochodzi z malowniczej Kotliny kłodzkiej. Czas lubi spędzać aktywnie, sport towarzyszy jej od zawsze. Tańczy, uprawia jogę i jest certyfikowaną instruktorką fitness. Interesuje się psychologią. Lubi rozkładać wszystko na części pierwsze – często aż za bardzo Co chwilę stawia sobie nowe wyzwania, wychodząc ze swojej strefy komfortu, czego dowodem jest jej wysoka frekwencja na szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego.

Wkręcona w medytację i astrologię… Wierzy mocno w przeznaczenie i według niej nic nie jest dziełem przypadku. Dowodem na to są kolejno zrealizowane cele z jej tablicy marzeń. Zamiłowanie do aktorstwa zrodziło się poprzez taniec. Od najmłodszych lat czuła, że jej życie będzie mocno związane ze sceną.

Dla Zuzy teatr ciała to nic innego jak emocje podane na tacy. Wystąpiła w spektaklu Womanifesto w choreografii Ilony Bekier, gdzie jeszcze mocniej poczuła energię żeńską. Pracowała przy trzech dyplomach, z czego jeden z nich opierał się m.in. na ruchu intuicyjnym oraz technice Grotowskiego.

Zuzanna Pawlukiewicz-Jaworska dyplom aktorski

Kiedyś cheerleaderka, dziś szczęśliwa żona i mama. Uważa, że rodzina jest najważniejsza, a bycie mamą jest dla niej najcenniejszą z doświadczanych ról! Jest w ciągłej trasie, robiąc tysiące kilometrów miesięcznie pomiędzy Warszawą a domem, natomiast świadomie wybrała przestrzeń, ciszę i góry. Niezawodny kierowca Blablacara! 🙂

Zuzanna Pawlukiewicz-Jaworska cheerleaderka

Miłośniczka długich wieczornych rozmów. „Nigdy w życiu” oglądała z trzysta razy, i pewnie kolejne trzysta przed nią. Ten żart, lekkość i dialogi bardzo do niej przemawiają. Wizualizuje sobie wymarzoną dla niej główną rolę w takim właśnie filmie. Kilka produkcji już do siebie przyciągnęła, dlatego znajduje się w Cosmosie. 😉 Pojawiła się w serialach internetowych oraz telewizyjnych. Grała miedzy innymi u boku Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, Małgorzaty Sochy, Michała Gadomskiego, Anety Zając, Rafała Mroczka, Andrzeja Młynarczyka, Ilony Janyst i Anity Janci.

Zuzanna Pawlukiewicz-Jaworska zdjęcie z planu

Ma na swoim koncie reklamy związane ze sportem, wzięła udział w wielu filmach WSFu i wystąpiła w kilku teledyskach. Zaczęła kolejną zawodową przygodę – audiobook! Pasjonatka energii i bycia tu i teraz – odczuwania, przeżywania i doceniania, a obecnie pracuje nad autorskim projektem, który scala jej dotychczasowe doświadczenia.

CIEKAWOSTKA:

Wzięła udział w spotach reklamowych marki Montibello, w których mocno zmieniła wizerunek.

Zuzanna Pawlukiewicz-Jaworska w reklamie

↓ Skopiuj link
↓ Skopiuj link