O NAS

„Cały świat to scena,
A ludzie na nim, to tylko aktorzy (…)”

Kosmos – to wg definicji wszystko to co istniało, istnieje oraz będzie istnieć. Budują go trzy podstawowe elementy: czasoprzestrzeń, energia i prawa fizyki.

Agencja Aktorska COSMOS to coś znacznie więcej, niż zwykły „wynajem aktorów”…

 

Pisana przez „C” ma sugerować otwartość na międzynarodowe projekty. Na znajomość zagranicznych produkcji i dostęp do bazy aktorów z całej Europy i świata. Jak też poziom współpracy na poziomie międzynarodowym.

 

Staramy się przede wszystkim zapewnić profesjonalny zespół aktorski, który spełni oczekiwania produkcji. Za każdą osobę wysłaną na plan ręczymy.

 

Dodatkowo czujemy się odpowiedzialni za interes produkcji, z którymi nawiązujemy współpracę, zapewniając im komfort realizacji projektów i bezpieczeństwo.

 

Ukryty w nazwie COSMOS anagram słowa „S.O.S” oznacza, że nie ma takiego zlecenia, którego byśmy się nie podjęli i godziny oraz dni, w których byśmy nie pracowali. Nigdy nie zostawiamy niezamkniętych zleceń… Wstajemy pierwsi i kładziemy się ostatni.

 

Gdy zbliżasz się do „czarnej dziury”, nie czekaj, zadzwoń, my Cię z niej wyciągniemy.

 

Agencja Aktorska COSMOS – to zespół osób, które od 2003 pracują w branży filmowej. Każdy z nas zna środowisko filmowe z różnych perspektyw. Wiemy czego oczekują aktorzy, ale również dobrze wiemy z czym się mierzy ekipa produkcyjna, a zrozumienie drugiej strony, to połowa sukcesu.

 

COSMOS – to nowa jakość, a zgodnie z definicją: „uporządkowana, harmonijna całość”.