Maria Cynk-Mikołajewska

Maria Cynk-Mikołajewska aktorka

Skopiuj link do profilu
Rok urodzenia: 1999
Wzrost: 160 cm
Oczy: brązowe
Języki: angielski

Dodatkowe atuty:

  • Śpiew,
  • gra na altówce,
  • gra na skrzypcach,
  • gra na fortepianie,
  • taniec,
  • ukończone studia Wokalno – Aktorskie o specjalności Musicalowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Doświadczenie:

Maria Cynk-Mikołajewska z planuMaria ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec oraz II stopnia w klasie śpiewu solowego i altówki.

Aktorka jest absolwentką studiów Wokalno-Aktorskich o specjalności Musical na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Aktualnie kontynuuje te studia na stopniu magisterskim.

Ciekawostka

Nasza aktorka Maria Cynk-Mikołajewska od dziecka udzielała się artystycznie. Jako mała dziewczynka założyła z siostrą teatr, w którym grała oraz reżyserowała spektakle muzyczne, licznie nagradzane na wielu konkursach ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Jako nastolatka zaczęła współpracę jako aktorka z Teatrem „Zaczarowany Świat” w swoim rodzinnym mieście, czyli Toruniu.

Aktorka zdradziła, że jest w trakcie nagrywania autorskiej płyty.

Maria Cynk-Mikołajewska w spektaklu dyplomowym

Zdjęcie ze spektaklu dyplomowego gdzie zagrała Siostrę Leo w spektaklu dyplomowym „Nunsense” w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego w Teatrze Muzycznym Roma.


Maria Cynk-Mikołajewska w trakcie nagrywania piosenek dla dzieci

Zdjęcie z nagrań piosenek do programu dla dzieci „Mała Urania”

↓ Skopiuj link