Zbigniew Kozłowski

Skopiuj link do profilu
Rok urodzenia: 1976
Wzrost: 181 cm
Oczy:
Języki: angielski - w stopniu dobrym, francuski – w stopniu podstawowym, włoski – poziom elementarny

Dodatkowe atuty:

  • śpiew – wysoki baryton,
  • taniec,
  • step,
  • gra na fortepianie i gitarze,
  • jazda konna,
  • prawo jazdy,
  • pływanie.

Absolwent łódzkiej filmówki,(40 lat) aktor wszechstronny, świetny w dubbingu, początkowo pracował w teatrach łódzkich (Teatr Jaracza i Teatr przy Kościele Środowisk Twórczych – LOGOS), ostatnio w Teatrze Żydowskim, Teatrze Maskarada i Teatrze Syrena w Warszawie.  Autor i realizator  wielu programów edukacji teatralnej dla dzieci i młodzieży, wolontariusz  w akcjach charytatywnych.

Współpracownik Polskiego Radia Dzieciom w Polskim Radiu – autor i prezenter audycji cyklicznej Rodzinny W-F i Poranka w PRD.

Wybitnie komediowe emploi i świetny kontakt z każdą  publicznością zaowocowało propozycjami z rynku eventów. Od kilku lat poszukiwany wodzirej, gospodarz  imprez, z dużą inwencją i charakterystycznym „speedem”,  bardzo dobrze realizuje założenia organizatorów.

Do najbardziej odpowiedzialnych imprez poprowadzonych przez niego należą:

– obchody 15 –lecia Caritas Polska, impreza na Placu Zamkowym w Warszawie, ok 10.000 widzów, transmisja telewizyjna i współprowadzenie koncertu z Panią Agatą Młynarską.

– prowadzenie olbrzymiej imprezy plenerowej dla Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy – „Dni Wisły” ok. 10.000 widzów

-współpraca coroczna z WOŚP i prowadzenie jej finałów dla warszawskich sztabów, zwykle zapowiadanie i koordynowanie 40 różnych wykonawców.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

↓ Skopiuj link
↓ Skopiuj link