AKTUALNOŚCI

Najnowsze

„Miłość do kwadratu jeszcze raz” z aktorami z Cosmosu

Najbliższe Walentynki na platformie Netflix upłyną pod znakiem polskiej komedii romantycznej „Miłość do kwadratu jeszcze raz”.

„Pokusa” wkrótce w kinach

Skandal to za mało. „POKUSA” rozpęta w Polsce prawdziwą rewolucję obyczajową.

Aktorzy Cosmosu w spin-offie „Skazanej”

Ruszają zdjęcia do serialu „Pati”, czyli spin-offu popularnej produkcji TVN, „Skazanej” z Agatą Kuleszą w roli głównej.

Starsze aktualności

Aktorzy naszej Agencji w serialu „Detektyw Forst”

Platforma Netflix rozpoczęła zdjęcia do kryminalnego serialu „Detektyw Forst” – ekranizacji powieści Remigiusza Mroza.

Nasi aktorzy w thrillerze „Sortownia”

Serial „Sortownia” będzie emitowany przez Polsat i Canal+, a my już wiemy, że aktorzy z naszej Agencji pojawią się na planie tej produkcji.

Aktorzy Cosmosu w erotyku

Po sukcesie ,,Dziewczyn z Dubaju” Maria Sadowska właśnie rozpoczęła prace nad kolejnym filmem ,,Pokusa”. Będzie to ekranizacja książki Edyty Folwarskiej.

Matthew Campbell w reklamie

Agencja Cosmos rzadko wysyła informacje o reklamach, nie jest to nasz priorytet działania i przede wszystkim nie chcemy narażać aktorów na wielogodzinne stanie w kolejkach i czekanie na wejście, które nie zawsze zostanie dostrzeżone.

Nasi aktorzy w Londynie

Nasi aktorzy: Krzysztof Broda Żurawski, Mariusz Zaniewski, Cezary Nowak i Wojciech Tremiszewski lecą właśnie podbijać filmowo Londyn.

Agencja Cosmos w produkcji Science-Fiction

Lubicie thrillery Science-Fiction, dodatkowo w polskim wydaniu? My uwielbiamy, szczególnie, że będziemy mogli w takiej produkcji zobaczyć aktorów z naszej Agencji.

Mariusz Zaniewski i Dmytro Malkov w tajemniczej produkcji

Mariusz Zaniewski i Dmytro Malkov właśnie zakończyli wspaniałą przygodę filmową. Kilka ostatnich miesięcy ciężkiej roboty, a efekty zdradzimy już niebawem…

Aktorzy Agencji Cosmos w serialu „Teściowie”

,,Teściowie” to nowy serial komediowy, gdzie w rolach głównych zobaczymy Cezarego Pazurę, Joannę Kurowską oraz Julię Wieniawę.

Nasi aktorzy w serialu „Sługa Narodu”

Polska wersja serialu ,,Sługa Narodu” już jest kręcona. Serial ten przyniósł olbrzymią popularność prezydentowi Ukrainy, Wołodymyrowi Zełenskiemu.